دیجی ادفا
دیجی ادفا

اطلاعیه مشکل عدم دریافت پیامک های دیجی ادفا

سلام و درود به شما هم استانی های عزیز ، با توجه به اینکه طی چند روزه اخیر گزارشاتی مبنی بر دریافت پیامک های سایت دیجی ادفا از کاربران دریافت شد ، تصمیم گرفتیم در این زمینه صحبت کنیم و روش های رفع این مشکل را مورد بررسی قرار دهیم . اگر پیامک های دیجی ادفا برای شما هم با تاخیر ارسال می شود و یا اصلا پیامک های دیجی ادفا را دریافت نمی کنید ، با ما همراه باشید.

همان طور که می دانید عضویت در سایت و اپلیکیشن نیازمندی های خراسان ( دیجی ادفا ) فقط با شماره موبایل و دریافت کد پیامکی امکان پذیر است و ما برای اطمینان از عملکرد سیستم پیامکی ، برای عضویت کاربران ، از خطوط خدماتی استفاده میکنیم که قابلیت عبور از بلک لیست را دارند و در صورتیکه پیامک های تبلیغاتی را هم مسدود کرده باشید ، باز هم پیامک هایی که از خطوط خدماتی ارسال می شود را دریافت خواهید کرد.

اما با این حال اگر باز هم پیامک عضویت را دریافت نمی کنید ، موارد زیر را بررسی کنید.

شلوغی خطوط و سامانه 

در برخی مواقع ممکن است به دلیل ورود ناگهانی تعداد زیادی از کاربران دیجی ادفا ، سامانه پیامکی کمی با اختلال مواجه شود که اگر تا 10 ثانیه پیامک عضویت را دریافت نکردید ، صفحه عضویت را رفرش کنید و مجددا نسبت به ورود به سایت اقدام کنید.

غیرفعال سازی موقت عضویت و ورود 

در برخی مواقع ممکن است به دلیل انجام بروزرسانی های فنی ، ورود و عضویت را غیرفعال کرده باشیم که از قبل اعلام میکنیم و در نوار اطلاع رسانی سایت نیز این موضوع را درج میکنیم.

عدم دریافت پیامک اطلاع رسانی وضعیت آگهی

ما بصورت کلی پس از بررسی کارشناسان ، کاربران را از طریق پیامک از وضعیت آگهی شان مطلع می کنیم اما در برخی مواقع ممکن است به دلایلی از جمله شلوغی خطوط پیامک به شما نرسد .

همچنین در برخی مواقع که تعداد آگهی ها زیاد است ، اطلاع رسانی پیامکی انجام نخواهد شد و علت آن هم جلوگیری از افزایش ترافیک خطوط پیامکی می باشد. همان طور که گفته شد ، در صورتیکه ترافیک خطوط شلوغ باشد ممکن است کاربران موفق به دریافت پیامک عضویت / ورود نباشند .

کاربران می توانند برای اطلاع از وضعیت اگهی خودد ، به پروفایل کاربری خود در سایت و یا اپلیکیشن مراجعه کنند و وضعیت آگهی را در قسمت آگهی های من بررسی کنند .

درصورتیکه آگهی شما ایراد و مشکلی نداشته باشد تایید و منتشر می شود و در صورتیکه نیاز به اصلاح و ویرایش داشته باشد از طریق صفحه آگهی های من اطلاع رسانی می شود . (باکس زرد پیام مدیر زیر آگهی نمایش داده میشود که حاوی توضیحات و علت رد آگهی می باشد.)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در کانال تلگرامی پرشین ایردراپورود به کانال تلگرام
+