دیجی ادفا
دیجی ادفا
دستگاه استخراج

ممنوعیت درج اگهی خرید و فروش دستگاه استخراج ( ماینر ) تا پایان تابستان

اطلاعیه ممنوعیت درج آگهی خرید و فروش دستگاه استخراج (ماینر)

با سلام و درود به شما همراهان گرامی دیجی ادفا.

باتوجه به مشکلات مربوط به کمبود برق و خاموشی های مکرر ، دیجی ادفا به صورت خودجوش در این زمینه تصمیم به اجرایی کردن ممنوعیت درج آگهی در زمینه خرید و فروش دستگاه ماینر نمود.

همان طور که می دانید بخش عمده ای از مشکلات کمبود برق به دلیل فعالیت غیر قانونی مزارع استخراج ارز های دیجیتال که مهمترین آنها بیت کوین است می باشد. در نظر داشته باشید این محدودیت تا پایان تابستان اجرا می شود و پس از آن در صورت برطرف شدن مشکلات مربوطه این محدودیت نیز برداشته خواهد شد اما در صورت تداوم مشکلات فوق ، خرید و فروش دستگاه های استخراج ارز های دیجیتال به طور کل ممنوع خواهد شد.

ضمنا این محدودیت فقط مختص خرید و فروش دستگاه های استخراج بوده و درج آگهی معرفی صرافی بلامانع است. از طرفی تا زمانی که در مورد خرید و فروش ارز های دیجیتال تصمیم گیری درستی نشود ، از پذیرش آگهی های خرید و فروش ارز های دیجیتال (بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش ، لایت کوین و آلت کوین ها)  معذوریم. و در صورت تعیین تکلیف خرید و فروش ارز های دیجیتال ، برای درج آگهی های مربوط به خرید وفروش ارز های دیجیتال ؛ می بایست احراز هویت نموده و پس از تایید اطلاعات هویتی ، مجاز به درج آگهی خرید و فروش ارز های دیجیتال خواهید بود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در کانال تلگرامی پرشین ایردراپورود به کانال تلگرام
+