دیجی ادفا
دیجی ادفا

دیجی ادفا نیازمندی های خراسان را بهتر بشناسید

همان طور که می دانید ، ویروس منحوس کرونا بیش از یک سال است که در جهان گسترش یافته و باعث تعطیلی و کساد بازار شده و از همین رو خیلی از کسب و کارها به دلیل اینکه آمادگی لازم جهت ورود به دنیای تجارت آنلاین را نداشتند ، به سمت تعطیلی و ورشکستگی کشیده شدند . آن دسته از کسب و کارها که از قبل سایت و فروشگاه اینترتی داشتند نه تنها فروش شان کاهش نیافت بلکه حتی افزایش فروش چشم گیری نیز داشتند. عده دیگری از کسب و کارها هم که از سایت های نیازمندی استفاده می کردند ، به دلیل افزایش تعرفه های این سایت ها ، توان ماندن در دنیای رقابت را نداشته و کم کم از صحنه حذف شدند و به ورشکستی و تعطیلی کشده شدند.
دیجی ادفا توسط مجید کبودانی مقدم (کارشناس دیجیتال مارکتینگ ) با تکیه بر دانش و تخصص وی پایه گذاری شد.
هدف ما در دیجی ادفا کمک به کسب و کارهای استان خراسان بزرگ می باشد و برای رسیدن به این هدف ، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و تمام دانش ، تخصص و تجربه خود را به کار گرفته تا بتوانیم بهترین راهکارها را برای رشد و توسعه کسب و کارهای استان ارائه دهیم.
اما کل فعالیت های ما به همین مورد خلاصه نمیشود. در سایت دیجی ادفا علاوه بر کسب و کارها ، سایر افراد نیز می توانند خدمات و کالاهای نو و دسته دوم خود را اگهی کنند.