دیجی ادفا
دیجی ادفا
دوره طراحی سایت بدون کدنویسی ( پروژه محور )

توضیحات آگهی

👨‍💻برنامه نویس شو👨‍💻

🎬 دوره پروژه محور طراحی سایت چندمنظوره با وردپرس
✅ طراحی یک سایت به همراه بهینه سازی اون

🌸 طراح سایت شوید
🌸 نیاز خود را برطرف کنید
🌸 کسب درآمد داشته باشید
🌸 سئو و بهینه سازی را یاد بگیرید

💰هزینه واقعی این دوره آموزشی بیشتر از 300 هزار تومان است
اما ما با تخفیف باورنکردنی به 199 هزار تومان اونو کاهش دادیم

————————-

سخنی از مدرس دوره پروژه محور وردپرس

به نام خدا سلام ، پویا امیری هستم مدرس دوره پروژه محور وردپرس . دوره آموزشی بسیار کامل و جامعی رو برای شما در نظر گرفتم که شما را متخصص وردپرس خواهد کرد .
همانطور که میدانید امروزه یادگیری وردپرس و توانایی طراحی سایت با این سیستم بسیار قدرتمند یک مزیت و امتیاز محصوب خواهد شد. درواقع شما علاوه بر یادگیری وردپرس برای رفع نیاز خود از آن نیز میتوان جهت کسب درآمد استفاده کرد.
طراحی انواع وبسایت با وردپرس امکان پذیر است ، به شرط مشاهده دوره کاملا حرفه ای ما. درواقع شما تنها یادگیری طراحی سایت شخصی را نخواهد داشت ، این وبسایت شخصی که در این دوره پروژه محور وردپرس طراحی خواهیم کرد هم قابلیت تبدیل شدن به یک سایت شرکتی را دارد و هم قابلیت تبدیل شدن به یک فروشگاه اینترنتی.
در این آموزش از یک قالب آماده بسیار مشهور و پرکاربرد استفاده خواهیم کرد ، به اسم زیفایر . این قالب یک قالب چند منظوره میباشد که امکان طراحی انواع سایت با آن را فراهم میکند.
در این دوره پروژه محور وردپرس شما از صفر یادمیگیرد که چطور وردپرس رو روی شبیه ساز سرور نصب کنید و سپس یادگیری تمامی آموزشات رو روی هاست و سرور واقی خواهید آموخت.

علاوبر یادگیری همه اینها شما در این دوره کاملا بر سئو سازی سایت وردپرسی و ترفند ها و سایر آپشن ها مسلط خواهید شد.
از صفر وردپرس رو بیاموزید –
البته میتوانید برای آماده شدن و درک سریع تر آموزش از دوره آموزش وردپرس مقدماتی استفاده کنید که در تقریبا ۳ ساعت شما را با وردپرس به صورت کامل آشنا میکند و بعد از مشاهده این دوره دیگر وردپرس را آشنا خواهید دید و میتوانید چند قسمت اول این دوره پروژه محور وردپرس را نیز حتی کامل نگاه نکنید.

از صفر وردپرس رو بیاموزید –

امکانات همراه دوره پروژه محور وردپرس

همراه این دوره آموزشی ، تمامی فایل ها و امکانات مورد نیاز قرار خواهد گرفت. شما میتوانید بعد از تهیه دوره هم به ویدئو ها و هم به امکانات رایگانی که فقط به خاطر دوره قرار خواهد گرفت دسترسی داشته باشید.

همراه دوره پروژه محور وردپرس قالب چند منظوره زیفایر که ارزش آن چند ده هزار تومان است و افزونه یواست سئو و افزونه پرداخت زرین پال و سایر افزونه های مورد نیاز دیگر به صورت کاملا رایگان قرار خواهد گرفت.

قالب چند منظوره زیفایر

افزونه یواست سئو

افزونه پرداخت زرین پال

و سایر افزونه و امکانات لازم…..

توضیحات و روند دوره پروژه محور وردپرس

در این دوره تنها به آموزش پروژه محور وردپرس و طراحی سایت چند منظوره نخواهیم پرداخت ، بلکه همزمان سئو و ترفند های اون هم آموزش داده خواهد شد .

در ابتدا به آموزش مقدماتی وردپرس میپردازیم و وردپرس رو روی شبیه ساز سرور که زمپ نام دارد راه اندازی و نصب میکنیم . سپس برای راه اندازی و نصب وردپرس بر روی هاست واقعی اقدام به معرفی شرکت های هاستینگ به همراه کد تخفیف و آموزش خرید دامنه و هاست میکنیم.

بعد از آموزش تهیه هاست پولی و دامنه دلخواه آموزش تهیه دامنه و هاست کاملا رایگان با فضای نامحدود رو خدمت شما ارائه میدهیم.

سپس در دوره پروژه محور وردپرس اقدام به نصب وردپرس و کانفینگ اون بر روی هاست واقعی میکنیم و به صورت کامل برای شما آموزش داده خواهد شد.

بعد از تمامی این ها به سراغ ساخت سایت چندمنظوره یمان خواهیم رفت که قرار است در این دوره پروژه محور وردپرس اونو طراحی کنیم .
برای اینکار نیاز است که از یک قالب قدرتمند مانند زیفایر استفاده کنیم که اونو رایگان در اختیار شما قرار میدهیم.

خب برای ساخت و طراحی سایت چندمنظوره خود بر روی وردپرس دیگر نیازی به اقداماتی که قبلا در قسمت های اول و دوم انجام دادیم نداریم ،
وردپرسی که بر روی هاست نصب کرده بودیم رو پاک میکنیم و نیاز داریم که بسته آسان نصبی قالب رو آپلود کنیم تا قالب رو طبق آموزش نصب کنیم و اونو با سرور کانفینگ کنیم.

بعدا از نصب قالب چند منظوره زیفایر توسط آموزش دوره پروژه محور وردپرس ، ما یک سایت آماده بلافاصله در اختیار خواهیم داشت که میتوانیم دموی سایت رو کامل ببینیم و بدونیم که قراره چه سایتی رو طراحی کنیم.